17 Şubat 2010 Çarşamba

Yine yine yeniden Mim :))
Ne zaman bloguma ne yazsam diye düşünsem bu mimler yetişiyor imdadıma :)) Mangal Yürekli agresifboy abimiz bizi mimlemişler bizde bu mime kayıtsız kalamazdık tabi..Mim büyük yerden :))


Şimdi geldik en zor kısma..Bir insan nasıl kendini 7 maddeye sığdırabilirki..(:Yinede deneyelim bakalım :)
*Çocuk ruhlu,alıngan,kırılgan,


*Çabuk sinirlenen ama çabuk geçen ve Sabırsız maalesef..Ama bazen kendimi aşıp olağan üstü sabr gösterdiğim durumlarda yok değil ha!Kendimin hakkını yemeyelim:))


*Ailesine çok bağlı (Herkes gibi:)


*İçinde derin hüzünler barındıran ancak bunu yansıtmaktan çok fazla hoşlanmayan rutin aralıklarla içine kaçan bir müddet orda kalıp sonra tekrar geri çıkan :D -


*Samimi,Güvenilir :) Ama kendi kimseye güvenmez kolay kolay..Yani O böyle olduğunu düşünür ama davranışlarına bakılırsa çabuk kanıyor herşeye :)) Yinede kaybedenin kendisi olmadığını bilmek içini rahatlatır herdaim :)


*Azıcık hayalperest (: Ama hemen gerçek dünyaya döner..Hayallere daldığını anladığı anda kendini dürter :D


*İlgiyi sever,ama aşırısı bunaltır (: *Bloggerdaşlarını çok kısa bi zamanda hayatına dahil etti,artık günün belirli zamanlarını bloguma ne yazsam düşüncesiyle hiçbir sonuca varamadan geçirir :D Yazmayı sever yani edebi yazılar ama ilham perileri bitürlü uğramak bilmez..Yoksa asrın edebiyatçısı ünvanını kimseye kaptırmaz:P Bazen gıcıklığı tutar (: *Empatik olmaya özen gösterir,esprilidir : ) *Nasip ise gelir Hicaz'dan Yemen'den nasip değil ise ne gelir elden..Sözünü çok sık kullanır :D


ımm tamam tamam kural ihlali yapıpta 7 maddeyi aşmayalım di mi :P
Yüreklerinizin yeğane sahibine emanetsiniz hepiniz..
Heh!Bende
Tubişim


AkustikHüzünler


Komançi


EbraEmel


Derkenar:)
ı mimliyorum :))


-yazılarıma link eklemeyi bilmiyorum henüz :( -


ve tekrar agresifboy'a çok teşekkür ediyorum:))

Baki Muhabbetlerimle..
6 yorum:

 1. masal merhaba,
  "nasipse" mimini en kısa zamanda cevaplıyıcam :)

  YanıtlaSil
 2. Esselamü aleyküm..
  MaSaL, elbette seni 7 maddede tanıyamayız ama bu mimler böyle devam ederse :D yakında birbirimizin soyağaçlarını bile çıkarabilicez, o derece yani.

  Samimi ve güvenilir olduğuna inanıyorum :)) Cevapların güzeldi.

  Mimli postlarda hemen alta bakarım ismim varmı diye :D bir yandan sevinirim bir yandan da üşenirim :D Teşekkür ederim, miminiz en yakın zamanda cevaplanacaktır.
  Baki sevgi ve saygılarımla..

  YanıtlaSil
 3. Merhaba Komançi (:

  Peki,beklemediyiz ozaman:))
  --
  veAleykumSelam Derkenar :)

  Yorumun için teşekkürederim:)
  Aslında bende pek haz etmezdim mimlerden :)Ama şimdi hep doğru zamanda buldular beni :)) Ve mimleyenlerinde etkisi büyük sanırım:)

  Buarada yardımın için çok teşekkür ederim;)

  Muhabbetle..

  YanıtlaSil
 4. merahaba masalcım benim mimlemişsin mersiiiiiiiiii:) cvp ların güzeldi bende mimini yanıtladım bakalım sen nasıl bulcaksın selamlar muhabbetle...:)

  YanıtlaSil
 5. Güzel bir mim. Herkese güvenmemek en doğrusu gerçekten..

  YanıtlaSil
 6. aaa mimlenmişim de haberim yok, hehey bu benim ilk mimim, mutlu oldum şimdi:) en kısa zamanda cevaplıycam. selamlar...

  YanıtlaSil